Якою є роль найближчого оточення у грудному вигодовуванні (ГВ)?

У світі триває тиждень підтримки грудного вигодовування. Мета – підвищити обізнаність батьків про його переваги.

🧒🧓Якою є роль найближчого оточення у грудному вигодовуванні (ГВ)?

🫶Жінка потребує підтримки партнера чи найближчого оточення під час грудного вигодовування.

👉Батько (партнер) має знати про особливості налагодження ГВ. Ще під час вагітності дружини чоловік може сприяти перерозподілу навантаження, звільнивши частину часу для відпочинку дружини; разом гуляти й піклуватися про її харчування.

Нерідко на третьому місяці годування стається лактаційна криза – в цей час фізично виробляється менше молока, і саме в цей період жінки можуть зменшувати годування грудьми.

🫶Для того, щоб подолати лактаційну кризу необхідно заспокоїти жінку, підтримати та залишити наодинці із дитиною. Тісний контакт, часті прикладання малюка до грудей, розширення та вдосконалення раціону харчування жінки, відсутність стресів та емоційний спокій – це все допоможе пройти кризу та налагодити лактацію.

🥰Багато підтримки від близьких, повноцінне та здорове харчування, чиста вода у достатній кількості та гармонійний психоемоційний стан мами допоможуть налагодити грудне вигодовування і продовжити його рівно настільки, наскільки вирішить жінка.

❣️Про цінність грудного молока та правильні способи годування грудьми можна дізнатися також під час навчання в «Школі відповідального батьківства» в акушерсько-гінекологічному відділенні Володимирського ТМО.

🫶 Успішного грудного вигодовування! ❣️

Більше новин

Більше новин