Насильству не місце у житті!

Гендернозумовлене насильство — це крайній вияв дискримінації за ознакою статі, жертвами якого найчастіше стають жінки. 

Керівник кабінету безбар’єрного доступу, лікар акушер-гінеколог Володимирського ТМО Віктор Загорський провів лекцію для учнів 9-10 класів одного з закладів Володимира про те, як розпізнати ознаки гендернозумовленого насильства і як запобігти цьому.

Насильство щодо жінок є найпоширенішою причиною смерті та інвалідності серед жінок репродуктивного віку. Воно не завжди позбавляє життя, але майже завжди підриває здоров’я, порушує безпеку та незалежність постраждалих.

При цьому гендернозумовлене насильство часто приховується через звинувачення жертви та безкарність злочинців. Як наслідок — набуває системного характеру.

Лікар Віктор Загорський розповів присутнім, що на базі Володимирського територіального медичного об’єднання, діє кабінет АНОНІМНОЇ БЕЗБАР’ЄРНОЇ ГІНЕКОЛОГІЧНОЇ медико-психологічної допомоги жінкам, постраждалим від насильста

Кабінет обладнаний Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії. Координує діяльність проекту в області громадська організації «Розвиток Волині».

Не бійтеся звернутися за допомогою у випадку насильства!

Куди додатково можна звертатися по допомогу в ситуації насильства?

Правоохоронні органи (поліція) – 102.

Екстрена медична допомога – 103.

Урядова “гаряча лінія” протидії домашньому насильству – 15-47.

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

Більше новин

Більше новин